Fiyat Sor | 0 212 314 66 00

SAĞLIK REHBERİ

MEMORIAL WELLNESS İLE SAĞLIKLI VE UZUN BİR YAŞAM

“Detoks İle İyi Yaşam” İçin Memorıal Wellness Ve Raffless Spa İşbirliği

Vücudu toksinlerden arındırmak için uzman ekipler tarafından kişiye özel olarak oluşturulan detoks programları, sağlıklı ve zinde kalmak için önemli yöntemlerin başında geliyor. Memorial Wellness ve Raffless Spa işbirliği ile gerçekleştirilen “Detoks İle İyi Yaşam” programı, kişiye sıra dışı bir detoks deneyimi sunarak, sağlıklı bir yaşam için önemli bir yol haritası çıkarılmasını sağlıyor. 

Sağlık, güzellik, estetik ve kaliteli yaşam için ihtiyaç duyulan hizmetleri bilimsel bir platformda sunan Memorial Wellness ile Türkiye’nin bu alanda deneyimli kurumlarından Raffless Spa işbirliği ile hazırlanan “Detoks ile İyi Yaşam” programı, Memorial Wellness Beslenme Danışmanlarımız rehberliğinde yürütülüyor.  1, 3 ve 7 günlük paketlerden oluşan “Detoks ile İyi Yaşam” programıyla misafirler, evlerinden ve işlerinden uzaklaşmak zorunda kalmadan, günlük yaşamlarını sürdürürken, kentte detoks yapma ve yüklendikleri toksinlerden arınma fırsatı bulabiliyor.

Raffles Spa’nın huzur veren atmosferinde uygulanan program, beslenme danışmanı görüşmesi ile başlıyor. Karşılıklı görüşme ve kişiye özel ihtiyaçların belirlenmesi ile uygun görüldüğü takdirde gerekli tetkikler ve uzman doktor muayeneleri organize ediliyor. Beslenme danışmanı ve kişinin planlanan yaşam stiline göre oluşturulan menüler, Raffles İstanbul şeflerinin özenli çalışması ile konukların bedenini arındıracak, onlara sağlık ve güç katacak lezzetli tabaklara dönüşüyor. Öğünler arasında ise misafirler, Aqua Gym, Mat Pilates, Kardio ve Yoga gibi egzersizlerle bedenlerini güçlendiriyor, detoks masajı yaptırıyor ve daha fit olma yolunda adımlar atıyorlar. Dileyenler, hamam sonrası Raffles Spa’nın saunasında rahatlayarak toksin atabiliyorlar.

“Detoks ile İyi Yaşam” programı brokoli çorbası, soya filizli avakadolu hindi gibi birbirinden lezzetli yemekler, detoks çay ve smoothie’ler gibi ara öğünler ile aç kalmadan sağlıklı beslenerek hafiflemenin püf noktalarını göstermeyi amaçlıyor. Leziz ve gerçek gıdalar tüketirken kişisel eğitmenler eşliğinde yapılan egzersizler sayesinde, konukların kısa sürede daha hafif, daha sağlıklı hissetmeleri ve hem ruhen hem de bedenen arınmaları sağlanıyor. Programa katılanlar, Memorial Wellness’ın da Raffles Spa ile aynı komplekste bulunmasının avantajını kullanarak, kendilerine özel ayrıcalıklardan faydalanabiliyor.

“Detoks ile Yaşam” programında kişinin ihtiyaçlarına göre Memorial Wellness ekibinden farklı branşlarda destek alınabiliyor. Sağlıklı Yaşam Danışmanlığı, Bütüncül Ruhsal Gelişim, Beslenme Danışmanlığı, Medikal Fitness, Manuel Tıp ve Kozmetik Dermatoloji alanlarında tıbbi donanımı ve kişiye özel koruyucu hekimlik uygulamaları ile birlikte Memorial Wellnes sağlıklı bir yaşam için kalıcı çözümler sunuyor.

Yayınlanma Tarihi: 18 Nisan 2016

Sosyal Medyada Paylaş