Fiyat Sor | 0 212 314 66 00

Meme Hastalıkları ve Cerrahisi Bölümü

MEMORIAL WELLNESS İLE SAĞLIKLI VE UZUN BİR YAŞAM
Bölüm hakkında detaylı bilgi için lütfen formu doldurun!

Memorial Wellness Meme Hastalıkları ve Cerrahisi Bölümü memenin iyi huylu hastalıklarında ve meme kanserinde en güncel tedavi olanaklarını sunmaktadır. Meme hastalıklarında ve meme kanseri tanısı almış hastalarda kişiye özel tedavi planı çıkarılmaktadır.

Dünyada her yıl yaklaşık iki milyon kadına meme kanseri teşhisi konulmaktadır. Türkiye’de de meme kanseri, her yıl 20 binden fazla kadının yaşamını etkileyen kadın kanserlerinden biridir. Kadınlarda görülen kanserler arasında ilk sırada yer alan meme kanseri, günümüzde artık çok genç yaşlarda da sıkça ortaya çıkmaktadır. Türkiye’de 22-23 kadından birinde meme kanseri görülmektedir. Meme kanseri erken dönemde tespit edildiğinde kolay bir şekilde tedavi edilebilmektedir.

Meme Hastalıkları ve Cerrahisi Bölümü’nde hastalar sadece meme hastalıkları alanında özelleşmiş hekimler tarafından, multidisipliner bir yaklaşımla tedavi edilmektedir.

Meme kanseri tedavisinin kendi alanında özelleşmiş hekimler tarafından yapıldığında hastalık seyrine önemli derecede etki yaptığı araştırmalarla ortaya konmuştur.

Güncellenme Tarihi: 17 Kasım 2023
Sosyal Medyada Paylaş