Fiyat Sor | 0 212 314 66 00

SAĞLIK REHBERİ

MEMORIAL WELLNESS İLE SAĞLIKLI VE UZUN BİR YAŞAM

I-LIPO ile İlk Seanstan İtibaren Vücudunuz Şekilleniyor

Selülit ve bölgesel yağlanma kadınları en çok etkileyen sorunların başında geliyor. Sadece yazın değil, her mevsim rahatsız eden selülit ve bölgesel yağlanma sorunları I-LIPO Xcell’le kolayca gideriliyor. I-LIPO ile ameliyatsız ve ağrısız bir şekilde ilk seanstan itibaren daha ince ve şekilli bir vücuda sahip olmak mümkün olabiliyor. Memorial Wellness Kozmetik Dermatoloji Bölümü Uzmanlarımız, ameliyatsız zayıflama ve vücut şekillendirme teknolojisi I-LIPO Xcell hakkında bilgi verdi.

4 ayrı teknoloji tek bir uygulamada

I-LIPO Xcell, gelişmiş, cerrahi olmayan zayıflama ve vücut şekillendirme sistemlerinden biridir.4 ayrı teknolojiyi tek sistemde birleştiren I-LIPO Xcell’de sırasıyla;

  1. Akıllı vücut yağ analizi ve ölçümü,
  2. Yağ azaltma için non-invaziv düşük seviye lazer,
  3. Selülit /Lenfatik drenaj için IR vakum masajı,
  4. Cilt sıkılaştırma için multipolar radyofrekans sistemi uygulanmaktadır.

İnatçı bölgesel yağları hedefler

I-LIPO Xcell dünyanın dört bir yanından hekimler tarafından kullanılan, güvenli ve oldukça rahat bir tedavidir. I-LIPO Xcell, hem görünür kırmızı ışık hem de kızıl ötesi diode lazer ışığı ile yağ asidi ve gliserolün serbest kalmasını ve yağ hücrelerinin küçülmesini sağlamaktadır. Tedavi rahat ve güvenli olmasının yanında, bölgesel inatçı yağları hedefleyerek, vücutta incelme ve şekillenme sağlamaktadır. Sonrasında IR vakum uygulaması ile lenf sıvısının dokularda toplanması önlenerek, doğru yere aktarılmasını sağlayan lenf drenajı ve kan dolaşımı artırılarak selülit görünümleri iyileştirilmektedir. Son adım multipolar radyofrekans sayesinde de, termal stimülasyon yoluyla yeni kolajen sentezi tetiklenerek, cilt sıkılığı artırılmaktadır. Radyofrekans uygulamasından doğan ısı, metabolik aktiviteyi artırır ve selülit görünümünü hafifletmektedir.

Karın, basen, bacak ve kol bölgelerinde etkili

I-LIPO Xcell ile kadınlarda karın, basen, bacak ve kol uygulamaları gerçekleştirilebilmektedir. Sonuçlar ilk seanstan itibaren görülmektedir. Erkeklerde karın, kadınlarda ise karın, basen ve kol gibi sorunlu bölgelerde oldukça etkilidir. Uygulama, selülit konusunda da başarılı sonuçlar vermektedir. Tek seans 60 dakika sürmektedir. Haftada 2 gün olacak şekilde 8 seanslık uygulama protokolleri mevcuttur. Tedavi bölgesel incelmeye yönelik fostatidilkolin ve L carnitin gibi mezoterapi ürünlerinin kullanıldığı enjeksiyon lipoliz veya L carnitin, organik silikon, kafein, arthichoke extract gibi ürünlerin karışımından oluşan selülit mezoterapisiyle kombine edebilmektedir. Özellikle selülit problemi varsa bu uygulamalarla başarı şansı artmaktadır. Bölgesel yağları yok ederek incelme sağlayan I-LIPO Xcell uygulaması, sağlıklı ve hızlı sonuçların alındığı bir sistemdir. Etkili bir sonuç için uygulamaya en az 8 seans devam edilmelidir. Seanslarda herhangi bir acı, ağrı hissedilmemektedir. Her seans sonrası yapılacak yarım saatlik bir yürüyüş ve bol su içilmesi uygulamadan elde edilecek faydayı artırmaktadır.

Yayınlanma Tarihi: 27 Şubat 2019

Sosyal Medyada Paylaş