Fiyat Sor | 0 212 314 66 00

SAĞLIK REHBERİ

MEMORIAL WELLNESS İLE SAĞLIKLI VE UZUN BİR YAŞAM

Daha Parlak Ve Sıkı Bir Cilt İçin Somon’un Gücünden Faydalanın

Zararlı güneş ışınları, hava kirliliği, sigara ve çevresel faktörler her geçen gün cildinize hem zarar veriyor hem de hızlı bir şekilde yaşlanmasına neden oluyor. Ancak yüzünüzün doğal ifadesini bozmadan, cildinize gençliğin ışıltısını yeniden kazandırabilirsiniz. Yeni nesil tedavi yöntemi Somon DNA aşısı ile hem zamanı geri çevirerek ciltte gözle görülür bir fark yaratmak hem de yaşlanmanın etkilerini azaltmak mümkün. Memorial Wellness Kozmetik Dermatoloji Bölümü uzmanları neştersiz, iyileşme süreci gerektirmeyen yeni nesil tedavi yöntemi Somon DNA aşısı hakkında bilgi verdi.

GÜNEŞ VE SİGARA KULLANIMININ ETKİLERİNİ SİLİN

Doğal yaşlanma sürecinin cilt üstündeki etkilerine bir de zararlı güneş ışınları, hava kirliliği, sigara gibi çevresel faktörler eklendiğinde, ciltteki bağ dokusu liflerinin yapısını meydana getiren, hücrelerin arasındaki boşlukları dolduran esnek yapılı ana protein olan kollajen () ve elastin lifler parçalanır, hyalüronik asit miktarı azalır. Sonuç olarak cilt daha kuru, daha mat ve cansız görünürken elastikiyeti de azalmaya başlar.

CİLDE NEM SAĞLIYOR

Zaman ve çevresel faktörlerin cildinizden geri aldıklarını vermek için geliştirilmiş olan Somon DNA aşısı sayesinde her sabah güne daha genç, daha parlak, daha aydınlık bir ciltle başlanabilmektedir. Klinik araştırmalarla etkinliği kanıtlanmış olan bu tedavi, cilt yapısının güçlenmesini, cildin sıkılaşmasını ve nem seviyesinin artmasını sağlar. Sistem, somon DNA’sında bulunan ve cildin doğal elemanlarından olan polinükleotidler ve cildin nemini sağlayan doğal hyalüronik asit moleküllerinin bir arada kullanılması prensibine dayanmaktadır. Pİ System, deri altına enjekte edilerek uygulanır. Ciltteki olumlu değişiklikler daha ilk seanstan itibaren gözlense de, birkaç ayda bir yapılan tedavilerin sayısı artıkça cildin kalitesindeki düzelme de artar: Cilt daha parlak, daha taze, pürüzsüz görünür ve elastikiyeti artar. Bir yıl içinde ortalama 4 seans uygulanması önerilen bu tedavi ince kırışıklıklar üzerinde de etkilidir.

BOYUN, DEKOLTE VE ELLERİNİZ DE PÜRÜZSÜZ BİR GÖRÜNÜME KAVUŞUYOR

Somon DNA aşısı da denen Pi System, sadece tüm yüzde değil, boyun, dekolte ve el bölgesinin gençleştirilmesinde, parlak ve ışıldayan, tazelenmiş ve enerjik bir görünüm kazanır. Akne sakarlarında, çatlaklar ve özellikle DNA hasarını düzelttiği için hormonal saç dökülmesinde de son derece etkili bir tedavidir. Her uygulamanın kendine özgü bir protokolü vardır. Kişinin ihtiyacına göre protokol oluşturulur ve enjeksiyon yoluyla uygulama yapılır. İlk seanstan itibaren ciltteki etki anında görülür ve kademeli olarak her seanstan sonra artar. Ortalama 12 ay boyunca etkinliğini korur.

Yayınlanma Tarihi: 01 Ekim 2015

Sosyal Medyada Paylaş